Zloženie

Naticol® Collagen

Prémiový bioaktívny kolagén Naticol® vyniká svojou vysokou, viac než 99.8% čistotou vďaka ktorej je skvelo rozpustný a hodí sa tak na prípravu akýchkoľvek pochutín. Tento skvelý kolagén nám dodáva výrobca s viac než 170 ročnými skúsenosťami v oblasti výroby kolagénu. Vďaka týmto bohatým skúsenostiam je jedným z lídrov na trhu, čomu svedčia aj inovácie a použitie najnovších technológií pri výrobe Naticol® kolagénu.

Kyselina hyalurónová

Spomaľuje starnutie pokožky a zachováva jej elasticitu, zrýchľuje regeneráciu pleti a hydratuje pokožku a vlasy. Jej priaznivý vplyv na pleť umocňuje zinok, ktorý je taktiež súčasťou nášho zloženia.

Koenzým Q10

Silný antioxidant, ktorý pomáha chrániť bunky pred oxidačným stresom a tak spomaľuje predčasné starnutie. Schopnosť chrániť naše telo na bunečnej úrovni mu zaručuje miesto v sieni slávy dermatológie.

Niacín

Bojuje s únavou a vyčerpaním tela a pleti, taktiež chráni kožu pred slnečným UV žiarením, ktoré pokožku vysušuje. Vďaka tomu sa skvele dopĺňa s kyselinou hyalurónovou.

Selén

Zabezpečuje chod imunitného systému a štítnej žlazy. Spolu so zinkom sú stavebnými prvkami zdravých nechtov, vlasov a pleti.

Zinok

Je jedným z najdôležitejších minerálov, od ktorých závisí kvalita pleti, vlasov a nechtov. Jeho nedostatok sa prejavuje lámavosťou a ochabnutosťou nechtov či vlasov.

Vitamín C

Najznámenjší antioxidant asi netreba bližšie predstavovať. Avšak, málo kto vie, že Céčko je nevyhnutné pre produkciu kolagénu v tele. Prídavok Vitamínu C zabezpečí perfektnú absorpciu a produkciu kolagénu v tele.

Hydro-Gen zlozenie

v