Účinky

Pleť

Mladšia, pružnejšia, bez vrások a akné

Kolagén je základnou stavebnou jednotkou pokožky – táto bielkovina tvorí 70% kože. V koži sa nachádza v podobe vlákien, ktoré na medzibunkovej úrovni držia pokope všetky zložky pleti. Zaopatrujú tak jej zdravie, celistvosť a Váš mladistvý vzhľad. Po 25. roku však telo stráca schopnosť prirodzene kolagén vytvárať, čo sa prejavuje známkami starnutia – vráskami, ovisnutými očnými viečkami, dvojitou bradou, pigmentovými škvrnami. 

Hydro-Gen tieto procesy výrazne spomalí a vdýchne Vašej pleti nový život.

Nechty

Pevnejšie, hladké, lesklé a bez štiepenia

Ruky sú vizitkou ženy. Hyro-gen dodá výživu pokožke rúk i nechtom. Krehké a lámavé nechty posilní na molekulárnej úrovni. Nechty teda budú pevnejšie, narastú dlhšie a získajú prirodzený zdravý lesk. Prvé známky starnutia ako vrásky, pigmentové škvrny a strata elasticity kože sa najvýraznejšie prejavia na tvári a pokožke rúk. Kolagén, ktorý tvorí 70% kože, zvráti proces starnutia aj Vašich rúk. Zabráni tvorbe vrások a vyhladí tie, čo už máte. Ruky budú jemnejšie, ich pokožka pružnejšia, ranky sa zahoja rýchlejšie a bez jaziev. 

S Hydro-Genom máte svoju krásu vo vlastných rukách.

Vlasy

Hustejšie, zregenerované a so silnejšou štruktúrou

Nedostatok kolagénu v tele po 25. roku sa prejavuje aj na kvalite vlasov – korune Vašej krásy. S vekom na kefe či hrebeni každé ráno pribúda čoraz viac vypadnutých vlasov, mení sa aj ich štruktúra – sú jemnejšie, strácajú objem a končeky sa častejšie lámu. Kolagén vyživuje vlasy zvnútra a posilňuje vlasové folikuly v pokožke hlavy. Výsledkom sú zdravšie vlasy, ktoré znovu nadobudnú objem, prirodzený pigment a pevnosť. Menej vypadávajú, nepodľahnú šedinám a narastú do väčšej dĺžky. 

Vďaka Hydro-Genu už lámavé vlasy Vaše sebavedomie nenalomia.