Najčastejšie otázky

Prečo by som mal/a užívať Hydro-Gen?

Hydro-Gen ponúka komplexnú pomoc pri udržiavaní zdravej pleti, vlasov a nechtov. Nie je potrebné kupovať množstvo kozmetických výrobkov jednotlivo.

Ako správne užívať Hydro-Gen?

Jedno vrecúško Hydro-Genu vysypte do čistého pohára a pridajte 200 – 300 ml vody podľa chuti (menej vody = sladší nápoj). Dobre premiešajte, nechajte pár sekúnd odstáť a vypite. Hydro-Gen je možné pridávať aj do mlieka, džúsov alebo shake-ov.

Hydro-Gen je možné užívať kedykoľvek počas dňa. Nezáleží, či ho užívate pred jedlom alebo po jedle, ráno alebo večer. Podstatná je pravidelnosť.

Ako dlho mám užívať Hydro-Gen?

Prvé výsledky užívania Hydro-Genu sa môžu dostaviť už do 15 dní. Vedecké štúdie, ktoré potvrdzujú účinnosť kolagénu boli vykonávané po dobu 45 až 90 dní, z tohto dôvodu sa odporúča kolagén užívať ideálne aspoň 3 mesiace.

Má Hydro-Gen nejaké vedľajšie účinky?

V prípade užívania Hydro-Genu, neboli hlásené žiadne vedľajšie účinky. Ak ste alergická/ý na niektorú z konkrétnych látok, uvedených v zložení alebo trpíte alergiou na ryby a produkty z nich, neodporúčame Hydro-Gen užívať. V prípade užívania iných liekov sa prosím poraďte so svojím lekárom alebo lekárnikom.

Ako chutí Hydro-Gen?

Chuť Hydro-Genu prirovnávame k čerešňovej limonáde, nakoľko je ochutený prírodnou čerešňovou arómou a stéviou zatiaľ čo kyslastá chuť je z Vitamínu C.

Obsahuje Hydro-Gen cukor?

NIE, Hydro-Gen je ochutený prírodným sladidlom Stevia.

Môžem užívať Hydro-Gen počas tehotenstva alebo dojčenia?

Výživové doplnky sa vo všeobecnosti neodporúča užívať počas tehotenstva, avšak po konzultácií s lekárom nie je vylúčené jeho použitie. V období dojčenia kolagén môže pomôcť k rýchlejšej regenerácií organizmu po pôrode, pri redukcii strií a nadmernom vypadávaní vlasov.

Kedy mi bude Hydro-Gen doručený?

Vaša objednávka bude odoslaná najneskôr do 48 hodín.

Aká je cena doručenia?

Cena doručenia je 4.80 EUR s DPH. Pri kúpe 2 a viac balení je poštovné zadarmo.

Posielate Hydro-Gen aj do zahraničia?

V prípade záujmu doručenia mimo SR a CZ nás prosím kontaktuj, určite sa dohodneme 🙂

Mám záujem o spoluprácu, môžete ma kontaktovať?

V prípade, že máte záujem o spoluprácu neváhajte nás kontaktovať prostredníctvom kontaktného formulára alebo emailom na info@hydro-gen.sk